Moonlife Medya Acun, İsmail Balaban’ın gözünün yaşına bakmadı! Diskalifiye dışındaki en ağır cezayı verdi

Acun, İsmail Balaban’ın gözünün yaşına bakmadı! Diskalifiye dışındaki en ağır cezayı verdi

by admin
acun-ismail

TV8’de yayınlanan sevilen program Survivor dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Programın yeni bölümünde kamera arkasında İsmail Balaban’ın yaptığı bir olay açığa çıktı. Eleme konseyinde konuşan Ilıcalı, ünlüler takımından İsmail Balaban’a Survivor tarihinde görülmemiş bir ceza verdi. İşte İsmail Balaban’ın aldığı ceza ve yaşanan olayın ayrıntıları…

İSMAİL BALABAN’A AĞIR CEZA!

Survivor’da oyun alanında bulduğu yiyeceği, yapılan uyarılara rağmen yiyen İsmail’e programda tarihi bir ceza verildi.

Konseyde olayla ilgili konuşan Acun Ilıcalı, İsmail Balaban’ın yaptığı kural ihlalini anlattı. Ilıcalı, “İsmail oyun alanında bir yiyecek buluyor. Kameranın kayıtta olduğu sırada bizim görevlimiz İsmail’e besini yememesi gerektiğini söylüyor.

İsmail ise çok aç olduğunu söyleyerek bunu yiyor. Bu hiç başıma gelen bir durum değil. Görevli uyardığı halde İsmail bunu yiyor. Kamera kayıttayken görevli sana yememeni söylüyor. Sen de kayıtta olduğunu bile bile bunu yiyorsun” şeklinde konuştu.

"YEMEDİĞİM İÇİN DEĞİL, YEDİĞİM İÇİN CEZA ALAYIM"

“YEMEDİĞİM İÇİN DEĞİL, YEDİĞİM İÇİN CEZA ALAYIM”

Kimse de yoktu. Yiyecek buldum orada. Onları aldım kampa geldim. Oradaki görevli beni gördü. Yememiştim henüz ancak o kamerayı getirdi. Yemediğim için ceza alacağıma yiyerek ceza alayım diye düşündüm ve yedim” diyerek savunmada bulundu.

Acun Ilıcalı ise sözlerine şöyle devam etti: “Survivor’da yenilen yemeğin bendeki karşılığı çaresizliktir. Hiç mutlu değilim, bir yarışmacıya yaptırım uygulamak benim için eziyet. Ancak seyircimizin güvenini sarsamayız. Sana farklı bir yaptırım yapacağız. Bundan sonraki 3 oyunda oynamayacaksın. Bundan sonraki de 3 yemek ödülünü yemiyorsun. Bu yarışma fiziki zor şartlara dayanma yarışması. Gidip avlanacaksın gerekirse. Dayanamıyorsan da dayanabilen devam edecek.”

İlgili Yayınlar