Moonlife Magazin Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu evlendi

Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu evlendi

by admin
Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu evlendi

‘Mucize Doktor’un Ali Vefa’sı Taner Ölmez, uzun süredir birlikte olduğu meslektaşı Ece Çeşmioğlu ile Kemerburgaz’da nikah masasına oturdu. İşte nikahın perde arkası…

Nikah öncesi basın mensupların sorularını yanıtlayan çift ” Çok mutlu ve heyecanlıyız. Uzun süredir bu günün hayalini kuruyorduk. Pandemiden dolayı küçük bir kadro ile düğünümüzü yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

TANER ÖLMEZ’DEN GELİNLİK İTİRAFI

Ece Çeşmioğlu‘nu gelinlik içinde ilk kez gördüğünü belirten Taner Ölmez, “Ben de Ece’yi gelinlik içinde ilk kez gördüm, çok heyecanlıyım” dedi.
 

“HAYATI MOTİVE EDEN BİR DUYGU”

Çeşmioğlu, “Aşkın size hissettirdiklerini nasıl anlatırsınız?” sorusuna, “Tüm hayatı motive eden bir duygu. Aşka ve aşkın gücüne çok inanıyorum. Sadece sevgilime değil, mesleğime, yaptığım her işe yansıyan bir duygu. Bence başarılı olmanın da tek yolu aşk” yanıtını verdi.

İkilinin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kıydı.

İŞTE NİKAHTAN İLK KARELER…

“ÇOK MUTLUYUM…”

Taner Ölmez, aylar önce ‘Aşk hayatın nasıl?’ sorusuna şu cevabı vermişti: “Ben nişanlıyım, çok mutlu bir ilişkim var. Korona olmasaydı ben şimdiye evlenmiştim. Korona biterse bu yaza, bitmezse de çok az kişiyle nikah salonuna gidip kıyarız.”

İlgili Yayınlar